FC Twente verloor sterkhouders: "Daarom kwamen ze vroeg bij mij"

FC Twente versterkte zich eerder deze week met Thomas van den Belt. De middenvelder komt over van Feyenoord en tekende maandag in de Grolsch Veste een contract dat hem langdurig in Enschede houdt.

"Ik heb voor vier jaar getekend", zo begint Van den Belt in gesprek met FC Twente TV. "Dat geeft mij sowieso al heel veel verteouwen. Ze zien het echt in me zitten. Dat sprak mij ook aan. Ze willen ook echt als club stappen maken. Met Sadilek en Sem Steijn hebben ze natuurlijk wel twee goede spelers ingeleverd. Dat hebben ze ook gezegd tegen mij, dat ze daarom ook zo vroeg bij mij zijn uitgekomen. Ze willen gewoon stappen zetten als club zijnde de aankomende jaren, ook op de ranglijst. Dat spreekt me aan."

Kent Van den Belt al een aantal spelers van de Twente-selectie? "Met sommige jongens heb ik gespeeld in de jeugd, of in ieder geval tegengespeeld. Bij nationale teams en op stagedagen. Ik heb met Younes Taha bij PEC Zwolle gezeten. Die heeft daar ook een goede tijd gehad. Die ging gelijk naar FC Twente. Ik ging eerst naar Feyenoord natuurlijk. Maar Younes ga ik nu weer tegenkomen, dus dat is heel erg leuk", aldus Thomas van den Belt. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
PEC Zwolle
12:15
FC Twente
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
zo
24/08
SC Heerenveen
12:15
FC Twente
za
30/08
Excelsior
21:00
FC Twente
za
13/09
FC Twente
21:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
Bekijk de hele stand