FC Twente vervangt Bruggink met drie personen: "Was al in gang gezet"

Arnold Bruggink
Arnold Bruggink Foto: © Pro Shots

Arnold Bruggink stopte onlangs bij FC Twente als technisch directeur. Inmiddels is die functie verdeeld over Jan Streuer, Tim Gilissen en Rob Boudrie. Volgens algemeen directeur Dominique Scholten is het voor één persoon niet meer te behappen.

"Arnold heeft gelijk. Het TD-schap is groot en omvat veel. We hadden ook voor deze constructie gekozen als Arnold was gebleven. Dit was allemaal al in gang gezet", begint Scholten in gesprek met TC Tubantia. Gilissen is hoofd voetbalstrategie, Boudrie is hoofd voetbalontwikkeling en Streuer houdt zich bezig met de aan- en verkopen.

"Hij stelt de selectie samen, zit dicht bij de trainer en is gericht op het winnen van wedstrijden", doelt Scholten op Streuer. "Maar daaromheen zit ook veel werk, dat verder gaat dan het heden. Wij moeten ervoor zorgen dat de club duurzaam wordt. En daar besteedden we tot voor kort minder tijd aan. Je ziet steeds meer clubs de stap maken naar specialisten die de lange termijn bewaken."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
FC Volendam
18:45
FC Twente
zo
30/11
FC Twente
16:45
AZ
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 Ajax 12 5 20
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 11 2 19
7 FC Twente 12 2 16
8 Fortuna Sittard 12 -2 16
9 Sparta Rotterdam 12 -10 16
10 NEC Nijmegen 11 7 15
Bekijk de hele stand