FC Twente Vrouwen hard onderuit: "Kennis gemaakt met de wereldtop"

Real Madrid juicht, FC Twente baalt
Real Madrid juicht, FC Twente baalt Foto: © Pro Shots

FC Twente Vrouwen ging deze week hard onderuit in de UEFA Women's Champions League. De Tukkers verloren op bezoek bij Real Madrid met maar liefs 7-0. Volgens Dominique Scholten, algemeen directeur van FC Twente, was het een kennismaking met de 'wereldtop van het vrouwenvoetbal'.

Op bezoek in Spanje keek FC Twente Vrouwen bij rust tegen een 2-0 achterstand aan. Na de pauze kreeg de ploeg van trainer Joran Pot een flinke tik: Real scoorde nog vijf keer. "Het team van FC Twente Vrouwen heeft woensdagavond kennis gemaakt met de wereldtop van het vrouwenvoetbal. De UEFA Women’s Champions League wedstrijd tegen Real Madrid ging in de Spaanse hoofdstad met duidelijke cijfers verloren (7-0)", schrijft Scholten in zijn wekelijkse nieuwsbrief op de clubwebsite.

"FC Twente was niet opgewassen tegen de ‘Koninklijke’ en keerde gisteren met een aantal wijze voetballessen terug in eigen land", aldus de directeur. "Komende woensdag (18.45 uur) staat in De Grolsch Veste de thuiswedstrijd tegen Real Madrid op het programma. Daarin wacht voor de ploeg een enorme uitdaging en daarom kunnen de speelsters alle steun van de eigen supporters goed gebruiken", benadrukt Scholten.

Inmiddels zijn er al ruim 5.000 kaarten verkocht voor het duel in De Grolsch Veste.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/02
FC Twente
14:30
RKC Waalwijk
zo
23/02
FC Twente
14:30
NEC Nijmegen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
zo
9/03
FC Twente
20:00
Almere City
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
8 Fortuna Sittard 22 -11 26
9 SC Heerenveen 22 -15 26
Bekijk de hele stand