FC Twente Vrouwen opnieuw naar bekerfinale: "Dit was wel lekker"

FC Twente Vrouwen staat (opnieuw) in de finale van de Eurojackpot KNVB Beker. De Tukkers rekenden woensdagavond af met HERA United. De club uit Enschede won met 3-0 en twee van de goals werden gemaakt door rechtsback Imre van der Vegt.

"Dat is even wennen", zei ze na afloop op de clubwebsite. "Ik heb al twee afgekeurde goals gehad dit seizoen, dus dit was wel lekker. Ik ben klein, maar heb een aardige timing, we hebben ook veel getraind op koppen. Bij de tweede stond ik gewoon op de goede plek."

Van der Vegt is blij met het bereiken van de bekerfinale: "Het is heel mooi dat we de finale hebben gehaald. Al helemaal na zo'n wedstrijd vorige week", doelt ze op de nederlaag tegen Feyenoord. "We trokken HERA goed uit de positie en daardoor konden we er doorheen voetballen."

In de finale neemt FC Twente het op tegen PSV. De finale wordt gespeeld op 16 mei, in Rotterdam.

Scoreverloop:
19' 1-0 Imre van der Vegt
37' 2-0 Imre van der Vegt
51' 3-0 Eva Oude Elberink

Opstelling FC Twente: Lemey, Van der Vegt, Knol, Van Ginkel (79' Verdaasdonk), Te Brake (78' Tuin), Groenewegen, Roord (57' Wiefferink), Oude Elberink, Hendriks (70' Pennock), Ravensbergen, Proost (70' Ivens)

Opstelling HERA United: Van der Wal, Kopp, Tiebie, Stoop, De Bakker (64' Van de Pol), Tanaka, Bruinenberg (64' Hassani), Kleef, Linthorst (54' Lagcher), Van Belen, Oudejans (46' Vis)

Lees meer:
0 reacties