FC Twente wil niet naar NEC en Ajax kijken: "Winst noodzakelijk"

Dominique Scholten en Jan Streuer
Dominique Scholten en Jan Streuer Foto: © NESimages

FC Twente gaat zondagmiddag op bezoek bij PSV, de landskampioen van Nederland. De club uit Enschede staat na 33 competitiewedstrijden op een derde plek in de Eredivisie en algemeen directeur Dominique Scholten heeft een goed gevoel overgehouden aan de laatste thuiswedstrijd. 

"Na een prachtige voetbalmiddag afgelopen zondag in De Grolsch Veste, die begon met het erelidmaatschap voor Jan Streuer en eindigde met het informele afscheid van Ricky van Wolfswinkel, was er ‘tussendoor’ de overtuigende winst op Sparta Rotterdam", blikt hij terug in zijn nieuwsbrief. 

"De opnieuw prachtige sfeeractie van de Ultras van Vak-P en de onophoudelijke support in een kolkende Veste deden de rest", vervolgt Scholten. "Door het verlies van de naaste concurrenten NEC (FC Groningen won in eigen huis met 2-1, red.) en Ajax (FC Utrecht won in Amsterdam met 1-2, red.) vonden we onszelf voor het eerst dit seizoen terug op plaats drie van de ranglijst, een plek die toegang geeft tot de voorronde van de UEFA Champions League."

"Uiteraard gaat de selectie er zondagmiddag alles aan doen om deze positie vast te houden. Om alle mogelijke scenario’s voor de plekken drie, vier en vijf uit te sluiten, is winst noodzakelijk", beseft de bestuurder. "Dat is gemakkelijker opgeschreven dan gedaan. We gaan immers wel bij de landskampioen op bezoek. We gaan er alles aan doen, spannend wordt het in ieder geval", besluit Scholten over de laatste speelronde. NEC neemt het in eigen huis op tegen Go Ahead Eagles, terwijl Ajax in het Abe Lenstra Stadion op bezoek gaat bij SC Heerenveen. 

Lees meer:
0 reacties