Floranus gespaard tegen FC Twente? "Dat had rood moeten zijn"

Joey Kooij geeft een gele kaart bij PEC - FC Twente
Joey Kooij geeft een gele kaart bij PEC - FC Twente Foto: © BSR Agency

FC Twente verloor zondagmiddag in Zwolle met 1-0 van PEC door een doelpunt van Thijs Oosting. De Tukkers creëerden te weinig om echt aanspraak te maken op de winst, laat staan de winst, maar toch vindt Theo Janssen dat FC Twente de wedstrijd met een man meer had moeten eindigen.

Rond de 75ste minuut kreeg Sherel Floranus van PEC Zwolle namelijk een gele kaart voor een overtreding op Daan Rots. Scheidsrechter Joey Kooij gaf geel, maar volgens Janssen had dit een rode kaart moeten zijn voor het onderuit halen van een doorgebroken speler. "Ja, dat had een rode kaart moeten zijn", zegt de analist bij de samenvattingen van de Eredivisie bij NOS Studio Sport.

"Ik bedoel: de scheidsrechter fluit ook voor een overtreding. En volgens mij is het een doorgebroken speler. Een andere verdediger van PEC Zwolle stond wel in de buurt, maar die kan nooit meer bij Rots komen als hij die bal goed meeneemt op de borst. En als je fluit als scheidsrechter in deze situatie, dan vind ik dat je een rode kaart moet trekken", aldus Theo Janssen. 

Doe mee aan het WK-spel van Twentefans!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van Twentefans op Scorito!

Lees meer:
0 reacties