Frank Evenblij is eerlijk: "Dan ben ik jaloers op FC Twente"

Frank Evenblij
Frank Evenblij Foto: © BSR Agency

Frank Evenblij kon zondagmiddag niet genieten van de wedstrijd tussen FC Twente en Willem II. De journalist is supporter van de bezoekers en zag zijn club dus met 6-2 verliezen in De Grolsch Veste.

"Het was echt een tyfus-wedstrijd en Willem II was eigenlijk helemaal niet zo slecht", begint Evenblij in de Bureau Sport Podcast met FC Twente-supporter Erik Dijkstra. "FC Twente was ook niet zo goed, maar wel dodelijk effectief. In de eerste helft was het gewoon 2-2 en die penalty was geen penalty. Wat moet die gast doen? Hij staat met de rug naar de bal, draait zich om en krijgt de bal tegen zijn arm."

Dijkstra vond FC Twente het zichzelf onnodig lastig maken en ergerde zich hoe makkelijk Ringo Meerveld door de FC Twente-defensie slalomde. "Jij zegt dat het een zwakte is van FC Twente, maar het is ook de kracht van Meerveld. Die gozer is echt heel sterk aan de bal. Ik ben jaloers op FC Twente en met name op de effectiviteit van Sem Steijn en Ricky van Wolfswinkel. Twente voetbalt er zo makkelijk doorheen. Willem II heeft echt een goede keeper, maar dat er zo makkelijk gescoord werd. Die Steijn gaat miljarden opleveren voor FC Twente."

Er zijn waarschijnlijk wel afspraken gemaakt tussen FC Twente en Steijn, maar er staat geen gelimiteerde transfersom in het contract. "Dan levert hij wel meer geld op. Dan krijgt hij en meer salaris en is het contract meer waard om af te kopen. Jij zegt ook dat Meerveld door FC Twente gehaald moet worden. Die heeft net hetzelfde gedaan en bijgetekend."

Lees meer:
0 reacties