"Gaat Kristian Hlynsson dan wel opeens alles tegen het net schieten?"

Kristian Hlynsson
Kristian Hlynsson Foto: © BSR Agency

FC Twente heeft momenteel de nodige moeite met het maken van doelpunten. De Tukkers leden al het nodige puntenverlies tegen tegenstanders, die volgens Leon ten Voorde niet beter zijn dan de ploeg van John van den Brom.

"FC Twente kan goed voetballen en kan beter voetballen dan FC Utrecht, FC Volendam en Telstar, maar je hebt in al die wedstrijden punten verspeeld", begint Ten Voorde in De Ballen Verstand van de TC Tubantia. "Qua expected goals staan ze heel hoog op de ranglijst, maar die ranglijst telt niet. Van den Brom zei dat hij de jongens een compliment had gemaakt in de kleedkamer en dat het na het gelijkspel tegen FC Utrecht stil was in de kleedkamer."

"Ze baalden en het voelde toch als een halve nederlaag", vervolgt hij. "Dit was de dag om FC Utrecht een draai om de oren te geven en om over FC Utrecht heen te gaan op de ranglijst, maar dat hebben ze toch een beetje laten liggen. Het is voor een deel pech, want in de laatste fase werden schoten ook net geblokt, maar het zit hem ook wel vaak in de eindpass."

"Als je ziet hoe vaak FC Twente doorkomt en dat de laatste bal dan zó slecht is... Chip hem eens een keer, in plaats van zo'n voorzet die geblokt wordt. Het hele seizoen is deze ploeg vaak de betere, maar ze hebben ook moeite met killen. Maar gaat dat opeens beter worden? Gaat Kristian Hlynsson opeens wel alles tussen de palen en tegen het net aan schieten?", aldus Ten Voorde.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
vr
30/01
NAC Breda
20:00
FC Twente
za
7/02
FC Twente
20:00
SC Heerenveen
zo
15/02
Telstar
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 NEC Nijmegen 17 14 29
5 AZ 17 4 28
6 FC Groningen 18 3 28
7 FC Twente 18 5 26
8 Sparta Rotterdam 18 -11 26
9 SC Heerenveen 18 3 24
10 FC Utrecht 17 5 23
Bekijk de hele stand