George wil terug naar profvoetbal: "Ik weet dat ik het nog kan"

Dylan George
Dylan George Foto: © Pro Shots

Dylan George stroomde vanuit de jeugd door naar het eerste elftal van FC Twente. Het was in het jaar dat FC Twente degradeerde uit de Eredivisie en de jeugd werd veelal ingepast, al dan niet noodgedwongen. De inmiddels 26-jarige George zakte af naar de amateurs en speelt inmiddels voor ADO'20.

In gesprek met Voetbal International laat George weten hoe hij bij zijn huidige club ADO'20 uitkwam. "Ik vroeg of ik mee kon trainen. Dat zag hoofdtrainer Roy van der Mije en die wilde er nog wel een buitenspeler bij. Dat hebben we besproken, en we kwamen er snel uit. Ik trainde eerst een paar weken mee, en daarna ben ik aangesloten bij de selectie. Het bevalt goed."

George wil nog terugkeren in het betaalde voetbal, hij geeft de hoop nog niet op. "Ik weet dat ik het nog kan. En of ik het nog wil? Ja, ja! Als het komt, pak ik het met twee handen aan. Dan zou ik het liefst in Nederland weer gaan spelen, dan mik ik op de Keuken Kampioen Divisie. En stel, als dat dan heel goed gaat en er komt een club uit het buitenland…", besluit hij al dromende.

Lees meer:
0 reacties