Go Ahead Eagles mist mogelijk sterkhouder: "Hopen dat hij erbij is"

Paul Simonis
Paul Simonis Foto: © BSR Agency

Go Ahead Eagles kan zondag mogelijk niet beschikken over Oliver Edvardsen. Dan nemen de Deventenaren het op tegen FC Twente. 

Edvardsen trainde vrijdag niet mee vanwege een blessure aan de onderkant van zijn voet. "Het is geïrriteerd geraakt door een landing. Elke keer als hij afzet of zijn standbeen plaatst om te schieten, staat hij op de buitenkant en dat is gevoelig", legt trainer Paul Simonis uit in De Stentor. "We hebben hem vandaag bewust rust gegeven en hopen dat hij er zondag gewoon bij is.”

Simonis kijkt enorm uit naar de wedstrijd in de Grolsch Veste. "Het is een ploeg die alles op hoge intensiteit doet, ze hebben heel veel power. Hoe ze duelleren, met Gijs Besselink op het middenveld, met Mees Hilgers, met Sem Steijn die loopt te rammen", somt de oefenmeester op. "En ze hebben aan de bal een aantal artiesten. Ik vind het echt een topploeg."

FC Twente en Go Ahead Eagles trappen om 14.30 uur af in de Grolsch Veste. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
vr
30/01
NAC Breda
20:00
FC Twente
za
7/02
FC Twente
20:00
SC Heerenveen
zo
15/02
Telstar
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 NEC Nijmegen 17 14 29
5 AZ 17 4 28
6 FC Groningen 18 3 28
7 FC Twente 18 5 26
8 Sparta Rotterdam 18 -11 26
9 SC Heerenveen 18 3 24
10 FC Utrecht 17 5 23
Bekijk de hele stand