Hélène Hendriks vol lof over FC Twente-speler: "Hij staat er wel"

Hélène Hendriks in De Grolsch Veste
Hélène Hendriks in De Grolsch Veste Foto: © Pro Shots

Hélène Hendriks was donderdagavond als verslaggeefster voor Ziggo Sport bij de wedstrijd tussen FC Twente en S.S. Lazio. De presentatrice was na afloop vol lof over een speler van FC Twente.

"Leuke wedstrijden gezien deze week, het waren lange avonden", blikt Hendriks terug in de uitzending van Vandaag Inside. "PSV in Parijs gehad, Feyenoord, donderdag FC Twente."

"Dat is ook weer jammer hè, na tien minuten was het klaar na die rode kaart voor Lars Unnerstall", vervolgt Hendriks. "Hij dacht los, maar hij was te laat. Wat ik goed van hem vind is dat hij na de wedstrijd voor de camera komt. Daar kan je van alles van zeggen, maar hij staat er wel en geeft heel normaal antwoord. Hij was heel schuldbewust. En het is wel zonde, want hij was op Old Trafford geweldig. Maar sowieso is FC Twente wisselvallig in de competitie", aldus Hendriks.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
FC Volendam
18:45
FC Twente
zo
30/11
FC Twente
16:45
AZ
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 FC Utrecht 11 5 16
7 Sparta Rotterdam 11 -9 16
8 NEC Nijmegen 11 7 15
9 FC Twente 11 2 15
10 SC Heerenveen 11 0 14
11 Go Ahead Eagles 11 0 13
12 Fortuna Sittard 11 -4 13
Bekijk de hele stand