"Heracles Almelo heeft betere voorbereiding gehad dan FC Twente"

Bas Sibum tijdens de eerste training van Heracles Almelo
Bas Sibum tijdens de eerste training van Heracles Almelo Foto: © Pro Shots

FC Twente heeft een wisselvallige voorbereiding achter de rug. Bij de fans is er al veel gemor ontstaan, nog voordat de eerste competitiewedstrijd gespeeld heeft. Grote concurrent Heracles gaat juist met veel frisse energie het seizoen in.

"Heracles werkte een goede voorbereiding af. In tegenstelling tot FC Twente zijn zij steeds beter gaan spelen, terwijl ze in het begin nog wel moeite hadden. Maar zo aan het eind pakken ze een paar goede resultaten, dus dat geeft wel vertrouwen", vindt Gertjan Verbeek bij 1Twente Voetbaltijd. Tijmen van Wissing is het daarmee eens. "Het is gewoon duidelijk daar. Dat is ook waar Bas Sibum op hamert. Ik ben heel benieuwd hoe hij het gaat doen."

Wagelaar: "Ik vind dat Heracles meer aanspraak maakt op een tiende plek, dan FC Twente op een vijfde plek. Ze hebben het daar beter voor elkaar op dit moment." Van Wissing: "Verhoudingsgewijs heeft Heracles een betere voorbereiding gehad dan FC Twente, absoluut. Er is veel meer rust, duidelijkheid. Ze liggen ook mijlenver voor op PEC Zwolle. Op dit moment heeft Heracles de zaken goed voor, vind ik."

Lees meer:
0 reacties