"Hij vond het nooit prettig om het FC Twente-shirt te dragen"

FC Twente nam onlangs definitief afscheid van Mitchell van Bergen. De aanvaller werd verkocht aan Sparta Rotterdam. Volgens Anco Jansen en Tijmen van Wissing is Van Bergen nooit FC Twente-materiaal geweest.

"Het bevreemd mij wel enigszins, dat je Daan Rots zo afserveert als technische leiding. Of afserveert... Dat je daar geen gebruik van maakt en dat je Van Bergen daar boven acht", geeft Van Wissing aan in De Oosttribune. "Daar heb ik wel mijn vraagtekens bij, zeker als je 'm dan ook nog laat gaan. Van Bergen is maar wat blij dat hij nu bij Sparta speelt."

Volgens de journalist voelde Van Bergen zich nooit op zijn plek bij FC Twente. "Die heeft het nooit prettig gevonden om dat rode shirt van FC Twente te dragen. Die heeft alleen maar gescoord in een oefenwedstrijd tegen FC Porto en een paar amateurs. Hij heeft nooit wat kunnen laten zien, omdat hij nooit vrij was in zijn hoofd. Bij Sparta denk ik wel dat hij zijn rendement weer gaat halen."

Jansen haakt in: "Het is toch ook een beetje slappe hap? Dan moet je toch blij zijn... Dan is het gewoon geen FC Twente-materiaal." Daar kan Van Wissing zich in vinden. "Het is ook geen FC Twente-materiaal. Die jongen is nooit vrij geweest in zijn hoofd. Dat zegt heel veel over zijn karakter. Daar vind ik het met name in zitten. Dat je types als Hlynsson haalt, types als Van Bergen. Het zijn heel veel vlakke jongens. Ik denk dat dat toch wel een beetje de Bruggink-fout is geweest, dat hij heel veel van zijn eigen karakters heeft gehaald, waar overigens Jan Streuer altijd bij heeft gezeten."

Lees meer:
0 reacties