Hilgers nog altijd FC Twente-speler: "Hij wil al drie jaar weg"

FC Twente zwaaide deze zomer al aardig wat spelers uit. Mees Hilgers leek ook te gaan vertrekken uit Enschede, maar voorlopig is de verdediger nog altijd onderdeel van de selectie van Joseph Oosting. Concrete interesse bleef tot dusver uit.

"Hij heeft zijn vertrekwens al drie jaar duidelijk gemaakt", zegt Tijmen van Wissing in De Oosttribune. "Ik zie ook nog het scenario voor mij dat hij gewoon gaat bijtekenen en deel uitmaakt van de selectie van FC Twente", gaat de journalist verder. Of Hilgers niet samen met Robin Pröpper een sterk duo zou kunnen vormen? "Maar Hilgers wil al drie jaar weg."

Anco Jansen haakt in: "Hij heeft natuurlijk ook een heel slecht seizoen gehad." Daar is Van Wissing het mee eens. "Inderdaad. Voor iemand met zijn potentie en kwaliteiten heeft hij een slecht seizoen gehad." Jansen: "Hij heeft ook gekozen om voor het Indonesisch elftal te spelen. Daar zijn clubs ook niet blij mee, als je telkens naar Cambodja of Laos moet gaan."

"Hij is ook in een keer blessuregevoelig geworden", merkt Jansen op. De marktwaarde van Hilgers wordt geschat op 6,5 miljoen euro. "Ik denk niet dat veel clubs dat nu gaan betalen", aldus Jansen. Van Wissing besluit: "Als ze hem echt graag willen hebben, was het al afgerond."

Lees meer:
0 reacties