Hilgers-situatie zorgt voor verbazing: "Niet minder dan Lemkin"

De situatie van Mees Hilgers wordt niet door iedereen begrepen. De verdediger wilde deze transferzomer graag een stap maken en zat daarom de laatste wedstrijden op de tribune. 

FC Twente kende een slechte start van de competitie die trainer Joseph Oosting de kop kostte. Bert van Losser vraagt zich af waarom Mees Hilgers niet gewoon opgesteld werd. "Hilgers loopt nog steeds bij FC Twente. Hij is toch niet minder dan Lemkin en Bruns? Hij krijgt nog steeds z'n geld, die had toch gewoon moeten spelen?", vraagt de presentator af in de Oosttribune

De 24-jarige verdediger werd de laatste wedstrijden buiten de selectie gezet. "Ik vond het raar dat hij de voorbereiding begon als aanvoerder, terwijl ze al wisten dat hij wegwilde en er ook vanuit gingen dat hij wegging", voegt Tijmen van Wissing toe. "De laatste fase zag je hem niet meer." De markt is inmiddels in de meeste competities gesloten en Hilgers staat nog steeds onder contract in Enschede. 

Lees meer:
0 reacties