"Ik weet eigenlijk wel zeker dat René Hake vertrekt bij Feyenoord"

René Hake in Almelo
René Hake in Almelo Foto: © Pro Shots

René Hake gaat Feyenoord volgens Martijn Krabbendam na dit seizoen verlaten. Dat vertelt hij in de Dickvoormekaar Podcast van Voetbal International. De huidige assistent-trainer van Feyenoord zou weer hoofdtrainer willen worden. 

"Ik denk dat er in de technische staf wat gaat veranderen", begint Krabbendam bij de Dick Voormekaar podcast van Voetbal International. "Ik denk dat Etiënne Reijnen naar Arne Slot gaat, daar is natuurlijk al sprake van. Hij gaat zijn diploma halen en dan zou hij naar Liverpool mogen."

"Ik denk dat Hake gaat. Ik weet eigenlijk wel zeker dat hij gaat", verzekert de journalist. "Dan zijn er twee assistenten weg, waardoor je op dat vlak ook nog heel veel te veranderen hebt. Dan moet je ook nog bepalen of je doorgaat met Van Persie."

Hake werd eerder dit seizoen nog in verband gebracht met een overstap naar FC Twente. De club verlengde echter de samenwerking met trainer John van den Brom. In het verleden werkte Hake al voor FC Twente, SC Cambuur, FC Utrecht en Go Ahead Eagles.

Lees meer:
0 reacties