Jan Streuer onder de indruk: "Dat had ik echt niet verwacht"

Jan Streuer
Jan Streuer Foto: © BSR Agency

FC Twente won afgelopen weekend in eigen huis met 3-2 van Fortuna Sittard, terwijl een week eerder met 1-5 (!) werd gewonnen op bezoek bij Sparta. Technisch directeur Jan Streuer roemt de inbreng van trainer John van den Brom. 

Hij kent de oefenmeester al geruime tijd. "Ik deed zijn contracten toen hij nog bij Vitesse speelde", blikt hij terug op de website van de Gelderlander. "Zo kwam ik in Arnhem terecht en vroegen ze of ik de scouting wilde opzetten. Dat heb ik zeven jaar gedaan en toen bleef ik tien jaar technisch directeur."

"Wat er tegen Sparta gebeurde met vijf doelpunten, had ik echt niet direct verwacht", vervolgt hij enthousiast. "Je moet ook wat geluk hebben. Maar Van den Brom durft te voetballen. Tactisch is hij altijd goed onderlegd geweest. Overal op het veld heeft hij gespeeld. En hij is in staat om een goed positiespel te spelen met zijn elftal", besluit Streuer over de opvolger van Joseph Oosting. 

Doe mee aan het WK-spel van Twentefans!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van Twentefans op Scorito!

Lees meer:
0 reacties