Johan Derksen realistisch: "Zou Ron Jans het niet beter doen?"

Johan Derksen
Johan Derksen Foto: © Pro Shots

Johan Derksen is niet te spreken over de trainerskeuzes die Feyenoord en Ajax deze zomer hebben gemaakt. De TV-coryfee is geen fan van Brian Priske en Francesco Farioli, zo maakt hij duidelijk in Vandaag Inside.

Derksen denkt dat beide clubs geen goede keuze hebben gemaakt wat betreft trainers. "Ik denk dat die technisch directeurs bij Ajax en Feyenoord zich verkeken hebben op die trainers. Die Deen ligt niet goed bij Feyenoord en die Italiaan bij Ajax vind ik een uitvinder. Die heeft het uitgevonden. Het is een snotneus zonder enige ervaring. Hij doet heel druk, een show voor de dug-out, maar zou Ron Jans het niet beter doen dan die twee?", vraagt hij zich hardop af.

De analist is kritisch op het halen van buitenlandse trainers. "En zo zijn er nog wel meer trainers in Nederland (FC Twente-trainer Joseph Oosting werd eerder ook in verband gebracht met de vacature bij Feyenoord, red.) die het beter zouden kunnen. Ik vind het ook een beetje een aanklacht tegen het Nederlandse trainerskorps, dat de topclubs kiezen voor dit soort mensen die eigenlijk nog niets gepresteerd hebben", zo klinkt het hard.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
5/04
FC Twente
18:45
Fortuna Sittard
zo
13/04
PEC Zwolle
14:30
FC Twente
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
zo
4/05
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
8 Fortuna Sittard 26 -11 32
Bekijk de hele stand