John van den Brom geeft tekst en uitleg na wissel: "Hooikoorts"

John van den Brom
John van den Brom Foto: © MTB-Photo

FC Twente won zondagmiddag met 1-4 op bezoek bij Go Ahead Eagles, maar Sondre Ørjasæter nam geen doelpunt of assist voor zijn rekening. De Noorse vleugelaanvaller, die voor zijn doen een vrij onzichtbare wedstrijd speelde, werd in de 72e minuut naar de kant gehaald door trainer John van den Brom. 

"Hij had wat last van allergie, van hooikoorts", vertelt de oefenmeester in een interview op de website van RTV Oost. "Dat heb ik zelf ook, dus ik weet wel wat-ie voelt. Die tabletjes zijn niet echt bevorderlijk, dat merk ik zelf ook. Zeker niet als je in dit geval ook nog topsport moet bedrijven. Hij had het in de rust al aangegeven en gaf zelf aan: wissel. Hoe lekker is het als je dan Marko (Pjaca, red.) kan inbrengen?"

Van den Brom was sowieso een tevreden man, want hij kon ook spelers als Robin Pröpper, Ricky van Wolfswinkel, Mathias Kjølø en Daouda Weidmann inbrengen. "Ik zei op de bank nog: gotverdikkie, het is toch wel lekker als je ziet wat je nog in kan brengen", lacht hij. "Dat betekent dat we er lekker in zitten, iedereen wil onderdeel van het team zijn en doet ook gewoon zijn ding op zijn positie", besluit Van den Brom. 

Lees meer:
0 reacties