John van den Brom meldt flink aantal afwezigen: "Zijn niet fit"

John van den Brom op de persconferentie
John van den Brom op de persconferentie Foto: © Pro Shots

In aanloop naar het duel tegen DAC 1904 praat trainer John van den Brom op de persconferentie over de afwezigen. Maar liefst vier spelers zullen niet in actie komen tijdens de return in de derde voorronde van de Conference League.

Allereerst meldt Van den Brom wie er op doel zal staan donderdagavond. "Door het ontbreken van Lars Unnerstall keept Joël Drommel", aldus de trainer van FC Twente tegenover de Tubantia

FC Twente mist daarnaast Lars Unnerstall, Stav Lemkin, Aske Adelgaard en Sondre Orjasaeter. "Wout en Lars gaan zich richten op zondag. Stav en Aske zijn niet fit en Sondre ontbreekt vanwege privé-redenen", aldus Van den Brom. Weghorst en Unnerstall krijgen rust na de drukke laatste weken en zijn dus niet meegereisd.

Zet in op FC Twente tegen FC Groningen!

FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij FC Groningen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties