Joseph Oosting eerlijk: "Ik vertoon soms weleens calimero-gedrag"

Joseph Oosting speelde zelf voor clubs als FC Emmen en SC Veendam, maar timmert tegenwoordig als trainer aan de weg. De geboren Drent staat natuurlijk voor de groep bij FC Twente, maar wil zichzelf nog altijd bewijzen.

"Ik vertoon soms weleens calimero-gedrag, omdat ik me heel graag wil bewijzen. Dat wel", vertelt Oosting aan 1Twente. "Ik moest overal ook keihard voor knokken. Ik was geen goede student, maar ik kon wel goed voetballen. Maar ook daarbij wat operaties aan mijn knie gehad. Ik kon altijd wel goed sporten. Of het nu turnen of basketballen was, alle sporten kon ik wel redelijk goed."

"Voornamelijk voetballen, maar ik heb wel altijd het gevoel gehad dat ik me moest bewijzen. Dat komt ook doordat wij een gemeenschap hebben, die heel close is met elkaar. Op school was alles heel beschermend, maar op het kamp moest je wel voor jezelf opkomen", aldus Oosting.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
PEC Zwolle
12:15
FC Twente
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
zo
24/08
SC Heerenveen
12:15
FC Twente
za
30/08
Excelsior
21:00
FC Twente
za
13/09
FC Twente
21:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
Bekijk de hele stand