Joseph Oosting benadeeld? "Hij heeft daar nooit over lopen zeiken"

"Het voelt heel onrechtvaardig dat Oosting die kans niet heeft gehad," zegt Van Wissing bij De Oosttribune. "Hij heeft nooit lopen klagen over die selectie. Afgelopen winter zijn Salah-Eddine en Regeer verkocht. Toen gaf Bruggink eigenlijk al aan dat de selectie niet beter werd, maar anders. We hebben meer mogelijkheden, dat soort uitspraken. Daarmee zeiden ze eigenlijk ook indirect dat ze na de winterstop minder materiaal hadden."

"Oosting heeft daar nooit over lopen zeiken." Ook Sam Lammers was niet vaak beschikbaar. "Dat is nooit een gelukkig huwelijk geweest, dat tussen Oosting en Lammers." Jan van Staa zag nog meer afwezigen: "Een speler als Sadilek is ook weg op het middenveld. Nu is Kjolo weer lang geblesseerd. Lammers is nog steeds niet terug. Steijn is vertrokken." Van Wissing besluit: "Maar feit is ook dat hij 26 punten heeft behaald in 21 wedstrijden dit kalenderjaar."

Zet in op FC Twente tegen SC Heerenveen!

FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties