Joseph Oosting duidelijk: "Er moeten zich goede spelers aandienen"

Joseph Oosting
Joseph Oosting Foto: © Pro Shots

FC Twente is begonnen aan het nieuwe seizoen. De Tukkers stonden deze week voor het eerst weer op het veld, inclusief aanwinst Thomas van den Belt. Trainer Joseph Oosting is enthousiast over de van Feyenoord overgekomen middenvelder.

"Het is nog maar één training. Ik ken hem van mijn tijd bij PEC Zwolle. Hij is een veelzijdige middenvelder. Sem Steijn is weg. Thomas heeft ook rendement en scorend vermogen", zegt Oosting in gesprek met ESPN. "We hebben hem niet voor niks aangetrokken. Ik denk dat hij prima past in onze manier van voetballen en hij gaat laten zien dat hij Thomas van den Belt is."

Op de training kon de oefenmeester nog niet beschikken over Lars Unnerstall en Sam Lammers. Zij zijn geblesseerd. Daarnaast ontbraken een aantal internationals. Als het aan Oosting ligt, verwelkomt hij nog wat nieuwe 'karakters' en 'ervaren spelers'. "Laten we duidelijk zijn dat wij ons graag willen versterken. Er moeten zich goede spelers aandienen die goed bij ons passen."

"Aan de andere kant, we vertrekken met deze selectie en zien in de loop van de voorbereiding wat er gaat gebeuren. We willen een rol van betekenis spelen en dan is het de vraag welk type we nodig hebben. Daar willen we de voorbereiding voor gebruiken", aldus Oosting.

Lees meer:
0 reacties