Joseph Oosting geniet: "Dit komt wel in de buurt van perfectie"

Joseph Oosting
Joseph Oosting Foto: © MTB-Photo

FC Twente is deze week neergestreken in de Oostenrijkse bergen. De Tukkers verblijven in het skioord Leogang om zich voor te bereiden op de voorronde van de Champions League en de competitiestart.

Trainer Joseph Oosting is onder de indruk van het luxuese hotel en de trainingsfaciliteiten in Oostenrijk. "Het is geweldig hier. We streven naar perfectie, maar dit komt wel in de buurt", glimlacht Oosting na de avondtraining voor de camera van RTV Oost. "Het hotel is perfect en de faciliteiten om te trainen ook. We kunnen hier echt aan de tactiek gaan werken en het woord Champions League is ook al gevallen. We hebben het gehaald en nu willen we meedoen."

De keuze voor Leogang ging niet over één nacht ijs. "Afgelopen winter zijn onze teammanager Bart Bruins en Thijn de Braaf, ook een teammanager en videoanalist, hier geweest en hebben voorwerk gedaan. Ze hebben gekeken wat het beste voor ons is op het moment dat je naar het buitenland gaat. Dan heb je het over het hotel en de trainingsfaciliteiten. Dat is echt heel erg mooi", aldus Oosting.

Zet in op FC Twente tegen SC Heerenveen!

FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties