Joseph Oosting positief over plan FC Twente: "Functioneerde aardig"

Joseph Oosting tegen Sparta
Joseph Oosting tegen Sparta Foto: © BSR Agency

Joseph Oosting is tevreden met de 0-2 overwinning van FC Twente op Sparta Rotterdam. Vlak voor rust sloegen de Tukkers twee keer toe en dat bleek genoeg voor de overwinning.

"We begonnen heel goed", vertelde Oosting na afloop van het duel voor de camera van ESPN. "We hadden controle, zowel aan de bal als in het verdedigen, dus we hadden de zaken goed voor elkaar. Je ziet dat we daarna wat minder aan de bal komen, maar we zijn niet in gevaar geweest. Vlak voor rust scoorde Sadílek een schitterende goal."

"Dat is prettig, maar het is al helemaal prettig dat Sem de 0-2 binnenschiet", gaat de hoofdtrainer verder. "Dan ga je heel comfortabel rusten, ook omdat we goed speelden. We kwamen veel door in de eerste helft. Het plan was om met Vlap en Daan Rots aan de binnenkant te spelen met de backs eromheen. Dat functioneerde aardig."

"Dan wil je vanuit die spelopvatting dat je meer kansen creëert. Dat hebben we wel gedaan, maar je wilt er liever meer. Als trainer streef je naar perfectie. Je wilt dat je vanuit de dominantie kansen krijgt. Dat mocht meer zijn, maar ik was wel heel content met onze eerste helft", aldus Oosting.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
za
10/01
FC Twente
18:45
PEC Zwolle
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
vr
30/01
NAC Breda
20:00
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 NEC Nijmegen 16 14 28
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
8 FC Utrecht 16 6 23
9 SC Heerenveen 16 0 20
10 Sparta Rotterdam 16 -14 20
Bekijk de hele stand