Joseph Oosting treurt: "Wij hadden het verdiend om door te gaan"

Joseph Oosting op de persconferentie
Joseph Oosting op de persconferentie Foto: © Pro Shots

FC Twente werd na een bizarre slotfase en een teleurstellende verlenging bij Bodø/Glimt uitgeschakeld in de Europa League. In de allerlaatste seconden van de reguliere speeltijd dwong de ploeg van Joseph Oosting nog een verlenging af, maar daarin verloor het uiteindelijk met 5-2.

"Uiteindelijk ga je met opgeheven hoofd het toernooi verlaten, we hebben het in Europa gewoon voortreffelijk gedaan", zegt trainer Oosting in gesprek met ESPN, die het gevoel had dat er meer te halen was. "Op basis van twee wedstrijden hadden wij het verdiend om door te gaan, maar dat is ook de keiharde realiteit van topvoetbal. Uiteindelijk kan je er gewoon veel meer uithalen, zowel thuis als uit."

Sem Steijn zorgde in de slotfase van de reguliere speeltijd door een goal te maken nog voor de verlenging. "Ik heb nog nooit zo’n blessuretijd meegemaakt." De aanvallende middenvelder is lovend over de tegenstander. "Ze hebben het gewoon goed gedaan en Bodø is ook een uitstekende ploeg, niks op aan te merken. Het zijn ook allemaal sympathieke jongens, ik wens ze het beste", aldus Steijn. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
PEC Zwolle
12:15
FC Twente
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
zo
24/08
SC Heerenveen
12:15
FC Twente
za
30/08
Excelsior
21:00
FC Twente
za
13/09
FC Twente
21:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
Bekijk de hele stand