Joseph Oosting verklaart wissel: "Dat kan niet in zo'n wedstrijd"

Joseph Oosting kon na afloop van het gelijke spel tussen FC Twente en Fenerbahçe niet helemaal leven met het resultaat. De hoofdtrainer vond de Tukkers de bovenliggende partij in De Grolsch Veste.

"Ik ben tevreden met het vertoonde spel en vond ons de bovenliggende partij. Ik ben dan ook niet tevreden met het resultaat, want ik vind dat wij hadden moeten winnen", begint Oosting voor de camera van Ziggo Sport. "Waar dat aan lag? Je moet de bal erin schieten, hè... Zo simpel is het."

"We hebben er de kansen voor gehad en we hebben ook gewoon een goede wedstrijd gespeeld", gaat de hoofdtrainer verder. "Zowel aanvallend als verdedigend. We hadden direct al een mogelijkheid met Vlap en vervolgens met Van Bergen. We maken een goede goal en ook Youri krijgt nog een grote kans."

"Dan moet je eigenlijk op een grotere voorsprong komen", vervolgt hij. "Na rust speel je veel kansen bij elkaar, maar waren er in de eerste helft grotere kansen. En dan komt die geweldige bal van Amrabat en staat het 1-1. Tegen de verhoudingen in. Dan probeer je nog van alles te doen, maar de bal gaat er niet in. Nogmaals, we hadden hem kunnen winnen. Maar 1-1 is ook niet slecht."

"Waarom ik Vlap wisselde? Hij had al geel en hield zich aan de zijlijn een paar keer in. En dat kan in zo'n wedstrijd niet. Hij was goed en maakte een goede goal, maar op een gegeven moment heb je defensief wat anders nodig. Vandaar de wissel", aldus Oosting.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
FC Volendam
18:45
FC Twente
zo
30/11
FC Twente
16:45
AZ
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
8 FC Twente 12 2 16
9 Go Ahead Eagles 12 1 16
10 Fortuna Sittard 12 -2 16
11 Sparta Rotterdam 12 -10 16
Bekijk de hele stand