Kees Kwakman analyseert FC Twente-moment: "Heel gek van de VAR"

Kees Kwakman
Kees Kwakman Foto: © Pro Shots

Kees Kwakman zag FC Twente vrijdagavond met ruime cijfers verliezen van PSV. In Eindhoven werd het 6-1 voor de gastheren en de analist denkt dan ook dat PSV dit seizoen ook weer te goed is voor de concurrenten.

"Dat was natuurlijk een galavoorstelling, met name het laatste uur", zegt Kwakman in een item van ESPN. "De eerste twintig minuten deed Twente gewoon hartstikke leuk mee en had je echt niet het idee dat dit 6-1 kon worden. Maar als er een klein beetje ruimte ligt, heeft PSV zoveel kwaliteit, dan is er echt geen houden meer aan."

"Saibari en Lang zijn de laatste tijd in topvorm, Tillman natuurlijk al wat langer en Pepi, de tweede spits die geen tweede spits meer is", vervolgt hij. "Verdedigend hadden ze in het begin van het seizoen nog wat problemen. Boscagli zat natuurlijk met een transfer in zijn hoofd, Flamingo moest nog wennen en op de backposities waren ze nog aan het zoeken."

"De enige goal die ze tegen kregen was niet eens een kans", gaat de voormalig voetballer verder. "De enige echte kans die ze weggaven was bij 6-1. En dat penaltymoment. Je hebt het er liever niet over maar er waren toch weer een paar discutabele momenten. Maar toch zijn er dit weekend weer een paar momenten."

"Ik wil ook niet zeggen dat PSV niet had gewonnen, als Twente een penalty had gekregen, maar het stond toen nog maar 2-1. Hij geeft hem niet en een minuut later valt ie aan de andere kant. Het was vooral gewoon heel gek dat de scheidsrechter én de VAR dit geen overtreding vonden", aldus Kwakman.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/02
Go Ahead Eagles
14:30
FC Twente
zo
9/02
SC Heerenveen
16:45
FC Twente
zo
16/02
FC Twente
14:30
RKC Waalwijk
zo
23/02
FC Twente
12:15
NEC Nijmegen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Ajax 18 22 42
3 FC Utrecht 19 7 40
4 Feyenoord 19 18 36
5 FC Twente 18 15 34
6 AZ 19 14 34
7 Go Ahead Eagles 19 7 31
8 Fortuna Sittard 18 -3 25
Bekijk de hele stand