Kenneth Perez duidelijk: "Vond dit geen penalty voor FC Twente"

Kenneth Perez in het Philips Stadion
Kenneth Perez in het Philips Stadion Foto: © BSR Agency

Ricky van Wolfswinkel dacht zondag de 2-2 te maken tegen NAC Breda, maar zijn doelpunt werd afgekeurd. Vlak voordat de spits scoorde, werd Sayf Ltaief aangetikt binnen de zestien. De VAR besloot om geen strafschop toe te kennen. Analisten Marciano Vink en Kenneth Perez hebben ook gereageerd op het moment.

"Dat penalty-moment was best cruciaal", begint Vink bij Voetbalpraat. "Ik denk dat heel Twente vond dat als je de goal afkeurt voor buitenspel, kijk dan naar het penaltymoment. Ze zeggen dat ze er naar gekeken hebben, maar ik heb het idee dat de NAC-speler de bal niet speelt. En of hij nu makkelijk gaat liggen of niet. De speler van NAC raakt de bal niet."

Perez heeft een andere mening: "Toen ik de wedstrijd zat te kijken had ik niet het gevoel dat hier per se een penalty voor gegeven had moeten worden. Hij (speler van NAC, red.) stond er al en die bal gaat tussen zijn benen door. Ltaief valt wel of niet over zijn benen, maar gooit zich eroverheen. Ik vond niet dat hier een penalty voor gegeven moest worden", aldus Kenneth Perez.

Zet in op FC Twente tegen FC Utrecht!

FC Twente speelt zondag de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties