KNVB maakt scheidsrechter voor wedstrijd met SC Heerenveen bekend

Joseph Oosting
Joseph Oosting Foto: © BSR Agency

Volgende week dinsdag treffen FC Twente en SC Heerenveen elkaar. Serdar Gözübüyük is door de KNVB aangesteld de wedstrijd te fluiten. 

Het duel van vorige maand ging niet door vanwege Europese verplichtingen van de Tukkers, al bleek dat door de uitschakeling in de Champions League-voorronde uiteindelijk niet nodig. De inhaalwedstrijd staat gepland op dinsdag 17 september 20.00 uur in de Grolsch Veste in Enschede. 

Gözübüyük wordt geassisteerd door grensrechters Zeinstra en Balder. Van der Laan is de vierde official in Enschede. Gerrets en Bluemink zijn de VAR en VAR.

Zet in op FC Twente tegen FC Groningen!

FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij FC Groningen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties