Koeman overtuigd van FC Twente-spits: "Hij gaat de negen worden"
Myron Boadu is terug in de Eredivisie en was een van de onderwerpen bij Goedemorgen Eredivisie, dat heel positief was over de aanwinst van FC Twente. Er werd zelfs al gesproken naar een stap richting Oranje.
Oud-speler van FC Twente Karim El Ahmadi was bij de wedstrijd aanwezig en zag Boadu opvallen. "Hij maakte gewoon een hele goede indruk, oogde ook heel fit met veel diepte", André Ooijer snapt dat Arnold Bruggink blij is met deze aanwinst. "Ik begrijp dat als je zo’n speler haalt je dan blij bent. Al helemaal als hij dan gelijk scoort in zijn eerste wedstrijd."
Ooijer vraagt zich af of Van Wolfswinkel en Boadu samen gaan spelen in een nieuw systeem. "Kunnen Boadu en Van Wolfswinkel samen spelen?" Hans Kraay jr ziet dat wel zitten. "Dat kan toch gewoon. Boadu kan toch ook vals van de zijkant komen, zodat hij om Van Wolfswinkel kan spelen." Ooijer kan zich hier wel in vinden. "Van Wolfswinkel kan het natuurlijk ook doen, want hij is ook erg ervaren."
Boadu zou nog een gooi kunnen doen naar het EK dat komende zomer voor de deur staat en bondscoach Ronald Koeman, die aanwezig was bij de ochtendshow ziet een grote rol voor hem bij FC Twente. "Ugalde was natuurlijk de eerste spits en met de tijd, hoelang weet ik niet, gaan ze naar Boadu denk ik. Van Wolfswinkel houden ze er dan achter. Of dat wel of niet terecht is weet ik niet, want het is een spits met ervaring en hij is heel slim, dat is de vraag. Alleen ik denk uiteindelijk dat Boadu de negen gaat worden", besluit Koeman.