Lars Unnerstall baalt: "Vertrek is voor de hele club een verlies"

Lars Unnerstall aan de bal
Lars Unnerstall aan de bal Foto: © BSR Agency

FC Twente speelt dinsdag de eerste wedstrijd tegen RB Salzburg. De ploeg van Joseph Oosting moet het doen zonder Robin Pröpper: de captain is inmiddels vertrokken naar Rangers FC.

Daar baalt Lars Unnerstall van. "Zijn vertrek is voor de hele club een verlies. Niet alleen in het veld, maar ook daar buiten. Niet iedereen krijgt mee wat hij voor de jongens allemaal heeft gedaan", zo zegt de doelman in gesprek met Tubantia. Hij plaatst wel direct een kanttekening: "Maar ik loop lang genoeg mee om te weten dat dit soort dingen kunnen gebeuren. We lossen het wel op. Als Alec (Van Hoorenbeeck, red.) of Max (Bruns, red.) een paar wedstrijden achter elkaar blijven ze staan, dan komen ze vanzelf in een beter ritme."

Unnerstall heeft zin in het duel in Oostenrijk. Voor hem zit er geen speciale druk achter het treffen met Salzburg. "In de twee voorgaande jaren was die druk er wel, omdat we niets achter de hand hadden. Nu zijn we al verzekerd van de Europa League. De Champions League is een extraatje. Of we er klaar voor zijn? Als je naar de resultaten kijkt in de voorbereiding niet. Die waren niet goed. Maar als je daar doorheen kijkt, vind ik dat we er goed op staan."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
PEC Zwolle
12:15
FC Twente
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
zo
24/08
SC Heerenveen
12:15
FC Twente
za
30/08
Excelsior
21:00
FC Twente
za
13/09
FC Twente
21:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
Bekijk de hele stand