Lars Unnerstall baalt: "Zij hebben twee keer op doel geschoten"

Lars Unnerstall
Lars Unnerstall Foto: © Pro Shots

FC Twente verloor zondagmiddag met 2-1 bij Feyenoord. Volgens Lars Unnerstall zat het probleem van de Tukkers hem in de afronding. 

FC Twente begon de wedstrijd goed, maar wist niet te scoren. "Het eerste halfuur spelen we ze weg, creëren we goeie kansen, maar missen we een grote", stelt Unnerstall na afloop bij ESPN. "Zij zijn heel effectief. Hij (Ueda red.) kopt die bal geweldig binnen en daarna verliezen we een beetje ons ritme. Ik lever die bal nog lekker in, dat gebeurt een keer."

Bij de tweede Rotterdamse treffer ging een fout van de Duitse doelman vooraf. "Ik dacht dat Anass (Salah-Eddine red.) niet vrij stond, dus dat ik hem in de problemen zou brengen. Ik wilde hem eroverheen leggen, maar ik raak de bal niet goed", legt hij uit. FC Twente gaf het vervolgens niet op. "Daarna komen we nog steeds tot kansen. Ze hebben 2-1 verloren, maar volgens mij hebben ze twee keer op doel geschoten. Dat is jammer."

Lees meer:
0 reacties