Lars Unnerstall dansend voor Vak-P: "Dat zegt mijn vrouw ook"

Lars Unnerstall
Lars Unnerstall Foto: © BSR Agency

Lars Unnerstall was dolblij met de overwinning van FC Twente op Besiktas in de Europa League. De doelman van FC Twente stond na afloop zelf dansend voor Vak-P.

"Ik kan het eigenlijk niet", lacht Unnerstall voor de camera van RTV Oost. "Mijn vrouw zegt ook dat ik niet kan dansen, maar als er beelden zijn dan laat ik ze zien", aldus de Duitser, die voor het eerst sinds 15 december zijn doel schoon hield. "Ja, dat is ook wel eens lekker. We stonden goed, er ging bijna niks doorheen. Als je niks weggeeft, dan scoren die anderen niet."

Unnerstall was in de slotfase belangrijk door een gevaarlijke vrije trap te keren. "Als ik hem pak is het lekker", blijft hij nuchter. "Het zijn gewoon moeilijke wedstrijden. Ik heb de hele wedstrijd maar zeven, acht ballen geraakt, waarvan twee met mijn hand. De rest waren terugspeelballen. Het zegt wel dat wij een dominante en goede wedstrijd hebben gespeeld. We zijn een ronde verder en dat is het belangrijkste."

De sluitpost is blij dat FC Twente nog doorgaat in de Europa League. Volgens hem is dat ook terecht. "We hebben hele goede wedstrijden gespeeld. Alleen de thuiswedstrijd tegen Union was onnodig, maar voor de rest waren alle wedstrijden top. Iedereen geloofde erin. Iedereen wilde op plek 23, 24 staan. Daar hebben we met zijn allen voor gestreden en het is gelukt", besluit hij.

Lees meer:
0 reacties