Lars Unnerstall erkent dip: "Maar het is ook een illusie..."

Lars Unnerstall na de 1-0 van PEC Zwolle
Lars Unnerstall na de 1-0 van PEC Zwolle Foto: © BSR Agency

Lars Unnerstall zit in een dip. Dat erkent de doelman zelf ook na het gelijke spel op bezoek bij PEC Zwolle. De Duitse doelman verwerkte in dat duel een bal niet goed, waarna Damian van der Haar de 1-0 maakte.

"Ik zag de bal laat en had ’m verder naar de zijkant kunnen duwen ja", zegt Unnerstall in gesprek met Tubantia. De sluitpost was de afgelopen seizoenen een stabiele factor, dit seizoen moest hij al 41 keer vissen. Er is sprake van een dip, erkent Unnerstall zelf ook.

"Ik hoor bij het team. Maar het is ook een illusie om te denken dat ik in acht jaar FC Twente elk seizoen de speler van het jaar word. Of maar tussen de 25 en 30 goals tegenkrijg. Het is dit seizoen over de gehele linie minder", meent hij.

Unnerstall vervolgt: "Ik snap waar de trainer op doelt als hij het over de verschillende achterhoedes heeft. Vorig jaar speelden Mees Hilgers en Robin Pröpper vrijwel alles. Nu staat Mees er en daarnaast vaak een ander. Dat helpt niet altijd mee, maar dat is geen excuus", zo klinkt het.

"We hebben een heel zwaar Europees seizoen gehad, waarin we vaak tot het laatst hebben moeten vechten. Je ziet nu dat we daar de tol voor betalen. Wij moeten heel veel energie in een wedstrijd stoppen om tot kansen te komen. En als dan aan de andere kant alles verkeerd valt en binnenvalt, dan heb je een probleem", treurt Unnerstall.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
FC Volendam
18:45
FC Twente
zo
30/11
FC Twente
16:45
AZ
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
8 FC Twente 12 2 16
9 Go Ahead Eagles 12 1 16
10 Fortuna Sittard 12 -2 16
11 Sparta Rotterdam 12 -10 16
Bekijk de hele stand