Lars Unnerstall wordt weer genegeerd: "Het is een grove schande"

Ondanks de afwezigheid van Manuel Neuer en Marc-André ter Stegen is Lars Unnerstall ook nu niet opgeroepen voor het Duitse elftal. En journalist Tijmen van Wissing begrijpt daar helemaal niets van.

"Het is een grove schande dat hij Blaswich aan het elftal heeft toegevoegd", begint Van Wissing in De Oosttribune van RTV Oost. "Ik verbaas me erover dat ze niet eens kijken naar Unnerstall. Maar je kent Nagelsmann: hij wil voetballen van achteruit en wordt zenuwachtig als hij Unnerstall aan de bal ziet."

Voormalig FC Twente-trainer Fred Rutten ziet het echter anders. "Ik deel dat niet helemaal", reageert de oefenmeester. "Ik zie Unnerstall bijna nooit rare dingen doen als hij de bal aan zijn voeten heeft. Hij heeft altijd wel een oplossing. Het is misschien niet de meest spectaculaire, maar hij doet wat nodig is."

"Hij blijft een rustfactor. Zijn laatste linie weet: hij staat daar en we kunnen op hem vertrouwen. Dat is heel belangrijk, zeker voor een jonge defensie als deze. Ook als hij aan de bal is, brengt hij niemand in gevaar en doet hij geen gekke dingen", aldus Rutten.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
zo
4/05
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
zo
11/05
FC Twente
14:30
FC Utrecht
wo
14/05
FC Twente
20:00
AZ
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 PSV 29 53 64
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 30 15 59
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
8 SC Heerenveen 30 -15 37
Bekijk de hele stand