Lemkin-kritiek verworpen: "Hij kan daar toch niks aan doen?"

Stav Lemkin
Stav Lemkin Foto: © BSR Agency

Leon ten Voorde begrijpt niks op de kritiek op de aanstaande transfer van Stav Lemkin. De verdediger is hard op weg naar FC Twente, maar is vanwege zijn Israëlische nationaliteit een punt van discussie. 

Lemkin tekende nog niet bij FC Twente, maar dat is een kwestie van tijd. "Hij is nog op vakantie in Amerika. Als het goed is komt hij aan het einde van de week naar Enschede", vertelt Ten Voorde in De Ballen Verstand-podcast van Tubantia. "Op de medische keuring na is alles rond." De centrale verdediger komt over van Shakhtar Donetsk.

Een aantal supporters van FC Twente zien de komst van Lemkin vanwege zijn Israëlische nationaliteit helemaal niet zitten, maar daar gaat Ten Voorde absoluut niet in mee. "We kennen die hele jongen niet. Er wonen tien miljoen mensen in Israël, moeten we die allemaal verantwoordelijk houden voor alles wat de regering daar doet?", vraagt de journalist zich af. "Daar kan een individu toch niks aan doen."

"Ik zag hele bloeddorstige tweets voorbij komen. Deze jongen had nog net geen bloed aan zijn handen", vervolgt Ten Voorde. "Het geld gaat naar Oekraïne, want hij is van Shakhtar. Alles wat in Gaza gebeurt werd nog net niet in zijn schoenen geschoven."

Lees meer:
0 reacties