Leon ten Voorde: "FC Twente kijkt of hij verhuurd moet worden"

Leon ten Voorde
Leon ten Voorde Foto: © NESimages

Leon ten Voorde denkt dat het goed is voor een aantal spelers om FC Twente tijdelijk te verlaten. De journalist ziet dat iemand als Juliën Mesbahi lang niet genoeg speeltijd krijgt om zich verder te ontwikkelen.

"Hoeveel minuten speelt Juliën Mesbahi, bijvoorbeeld?", begint Ten Voorde in de podcast De Ballen Verstand van de TC Tubantia. "Bijna niets. Hij deed het best aardig als rechtsback, maar hij staat nu een beetje stil in zijn ontwikkeling. En dat al een jaar lang. Hij krijgt niet de weerstand en de minuten op niveau."

"Mats Rots speelde die wedstrijd tegen Werder Bremen met twee vingers in de neus", gaat de journalist verder. "Bij FC Twente kijken ze ook of hij niet verhuurd moet worden aan een goede club in de KKD, want hij speelt veel te weinig wedstrijden. Die jongens moeten heel veel spelen, daar worden ze beter van."

"Mats Rots naar De Graafschap. Zoiets?", oppert Fardau Wagenaar. Ten Voorde denkt echter niet dat de Achterhoekers op Rots zitten te wachten. "Die hebben toevallig daar al een jongen uit de eigen opleiding staan. Levi Schoppema, uit Doetinchem", aldus Ten Voorde.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
vr
30/01
NAC Breda
20:00
FC Twente
za
7/02
FC Twente
20:00
SC Heerenveen
zo
15/02
Telstar
14:30
FC Twente
zo
22/02
FC Twente
12:15
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 NEC Nijmegen 18 15 32
5 FC Groningen 19 5 31
6 AZ 18 2 28
7 FC Twente 18 5 26
8 Sparta Rotterdam 18 -11 26
9 SC Heerenveen 19 1 24
10 FC Utrecht 17 5 23
Bekijk de hele stand