Leon ten Voorde kritisch: "Dat heeft FC Twente geen goed gedaan"

Leon ten Voorde
Leon ten Voorde Foto: © Pro Shots

Leon ten Voorde ziet natuurlijk ook dat FC Twente bepaald niet vlekkeloos is gestart aan het huidige seizoen. De Tukkers steken (nog) niet in de allerbeste vorm en moeten donderdagavond een 1-0 achterstand zien weg te poetsen tegen Qarabag om zeker te zijn van deelname aan de Conference League.

"FC Twente is nu zeven wedstrijden onderweg en het houdt allemaal niet over", zegt Ten Voorde in De Ballen Verstand van de TC Tubantia. "En bij heel veel keuzes kun je vraagtekens plaatsen. We zeggen wel dat de kracht van FC Twente is dat er veel hetzelfde is gebleven en dat er veel spelers over zijn, maar dan kijk ik naar de opstelling van donderdag en dan zijn er gewoon zes plekken anders ingevuld. Dat vind ik wel heel veel."

"Als je ook kijkt hoeveel er gewisseld is in al die wedstrijden, dat doen trainers niet uit luxe. Je kunt een keer een wissel doorvoeren, omdat Pietje niet goed speelt of omdat Jantje in de vermoeidheid zit, maar dit zijn ander soort keuzes. En dat heeft het vertrouwen van de spelers en het elftal geen goed gedaan. Ga ze maar eens langs: wie haalt nu zijn niveau? Ik vind dat heel veel spelers onzeker zijn", aldus Ten Voorde.

Zet in op FC Twente tegen FC Groningen!

FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij FC Groningen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties