Livestream: FC Twente Vrouwen aast op revanche tegen Real Madrid

FC Twente Vrouwen speelt woensdagavond de vierde groepswedstrijd in de UEFA Women's Champions League. De regerend kampioen van Nederland neemt het in De Grolsch Veste op tegen Real Madrid. De wedstrijd begint om 18:45 uur.

Vorige week verloor FC Twente Vrouwen met 7-0 op bezoek in Madrid. Woensdagavond azen de Tukkers op revanche en FC Twente Vrouwen-trainer Joran Pot heeft zojuist zijn opstelling bekendgemaakt voor het treffen in Enschede. Onder de lat houdt hij vast aan Olivia Clark. De verdediging bestaat woensdagavond uit Alieke Tuin, Lieske Carleer, Anna Knol en Leonie Vliek. Op het middenveld voert Pot een wijziging door. Ella Peddemors vervangt Sophie te Brake. Ze krijgt ondersteuning van Kayleigh van Dooren en captain Danique van Ginkel.

Voorin neemt Jaimy Ravensbergen de plek van Peddemors over. Verder kiest Pot voor Nikée van Dijk en Amanda Andradóttir. De wedstrijd tussen Real Madrid en FC Twente Vrouwen begint woensdagavond om 18:45 uur. Het duel is live te volgen via de website van de NOS en via de NOS-app. Ook is de wedstrijd te zien via bovenstaande livestream.

Opstelling FC Twente Vrouwen: Clark, Tuin, Carleer, Knol, Vliek, Van Dooren, Van Ginkel, Peddemors, Van Dijk, Ravensbergen, Andradóttir

Opstelling Real Madrid: Misa, S. Garcia, Rocío, Lakrar, Carmona, Toletti, Leupolz, Weir, Feller, Bruun, Caicedo

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
9/02
SC Heerenveen
16:45
FC Twente
zo
16/02
FC Twente
14:30
RKC Waalwijk
zo
23/02
FC Twente
14:30
NEC Nijmegen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
zo
9/03
FC Twente
20:00
Almere City
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 FC Utrecht 21 7 42
4 AZ 21 15 37
5 Feyenoord 20 17 36
6 FC Twente 20 14 35
7 Go Ahead Eagles 20 7 32
8 Fortuna Sittard 21 -9 26
9 NAC Breda 21 -10 26
Bekijk de hele stand