Luc Castaignos is lovend: "Dat had Munsterman zeker verdiend"

Luc Castaignos verruilde Inter in 2012 voor FC Twente. De ploeg uit Enschede betaalde ongeveer zes miljoen euro voor de spits, die werd gehaald als opvolger van Luuk de Jong.

Castaignos stond in de belangstelling van meer clubs, maar koos voor de Tukkers. "Mijn doel was om vlieguren te maken. Ik heb toen ook bewust de keuze gemaakt, want ik kon ook naar de Premier League en de Bundesliga. Maar ik nam de keuze: ik ga gewoon terug naar Nederland", vertelt hij bij VoetbalPrimeur. "Everton in de Premier League en in Duitsland Borussia Mönchengladbach. Maar die laatste ging niet door omdat ze Luuk de Jong haalden", onthult hij.

Uiteindelijk kwam de spits, die inmiddels een punt achter zijn carrière heeft gezet, dus bij FC Twente terecht. "Munsterman had een goed idee. Hij wilde goede spelers binnenhalen en weer mikken op een kampioenschap. Wat helaas niet gelukt is. Dat had Munsterman zeker verdiend. Hij heeft echt een hart voor de club. En natuurlijk, achteraf is het makkelijk praten, maar hij had echt zijn hart in die club gestopt."

"Hij heeft echt met de goede bedoelingen goede spelers binnengehaald. En uiteindelijk moet het dan zo in elkaar vallen dat je kampioen wordt", aldus Castaignos. Hij wist FC Twente niet aan een nieuwe titel te helpen. "Maar we hebben wel Europees voetbal gespeeld. Ik heb veel wedstrijden gespeeld en veel goals kunnen maken." 

Zet in op Noorwegen tegen Engeland!

Donderdagavond staat de kraker in de kwartfinale op het WK tussen Noorwegen en Engeland op het programma. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties