Lukkien baalt van verlies: "Dat hadden we van tevoren besproken"

Dick Lukkien
Dick Lukkien Foto: © BSR Agency

FC Groningen verloor op bezoek bij FC Twente met 2-0. Trainer Dick Lukkien sprak na afloop met RTV Noord.

Lukkien vond dat er meer in had gezeten. "Ik vind dat we een wedstrijd hebben gespeeld waarin we nalaten om iets te halen. Het had erin gezeten. Zij kregen niet veel kansen en wij niet veel kansen. Zij halen er meer rendement uit."

FC Groningen speelde een goede eerste helft. "We hadden van te voren besproken dat ze vermoeidheid konden voelen vanwege hun midweekse wedstrijd in Europa. Dus was het zaak om er goed aan te beginnen. We werden eerst nog achteruit gedwongen, maar vanaf minuut 30 kregen we de overhand. Romano (Postema, red.) moet nog scoren, schoot hem ook goed in, maar Unnerstall redt ook knap."

Daardoor ging de FC met een achterstand rusten, maar was er zicht op een resultaat. "Dan is het heel vervelend dat de eerste bal er na de rust in ligt. Daar moeten we beter verdedigen. Ze hadden aanvallend weinig wisselgeld en wij wilden na een uur nog in de wedstrijd zijn. Maar dan valt er dus na 56 minuten een onnodige tegengoal."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
za
10/01
FC Twente
18:45
PEC Zwolle
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
vr
30/01
NAC Breda
20:00
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 NEC Nijmegen 16 14 28
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
8 FC Utrecht 16 6 23
9 SC Heerenveen 16 0 20
10 Sparta Rotterdam 16 -14 20
Bekijk de hele stand