Maaskant wijst zwakke FC Twente-schakel aan: "Wel kwetsbaar"

Robert Maaskant
Robert Maaskant Foto: © BSR Agency

Robert Maaskant vindt de verdediging van FC Twente nog niet zo sterk dit seizoen. De analist vraagt zich af of de Tukkers daarmee PSV kunnen stoppen. 

Vrijdagavond gaat FC Twente op bezoek bij de regerend kampioen en koploper van Nederland. "Ik vind FC Twente achterin wel kwetsbaar, als je kijkt naar de grotere wedstrijden die ze gespeeld hebben. Voornamelijk Bruns gaat daar regelmatig de fout in, waardoor ze goals tegen hebben gekregen. Tegen dit PSV, dat aanvallend zó sterk is, komen ze natuurlijk wel in de problemen", voorspelt Maaskant in Voetbalpraat van ESPN

Ook Anco Jansen denkt dat de laatste linie van FC Twente een probleem kan worden tegen PSV. "Op de backposities hebben ze wel personele problemen. Als Salah-Eddine niet meedoet moeten ze weer schuiven", constateert hij. "Dan moet Kuipers weer spelen, daar ben ik nog niet overtuigd van. Als ze Salah-Eddine missen, zou ik dat problematisch vinden tegen PSV", besluit Jansen. 

"Ik vind het ook interessant hoe FC Twente het op het middenveld op gaat lossen", haakt Maaskant in. "Ze hebben natuurlijk heel aanvallend gespeeld, maar iets meer controlerend zou geen kwaad kunnen. Want ze worden regelmatig geklopt op de counter, dus Sadilek hebben ze gewoon nodig. En je speelt altijd met Steijn en met Vlap of ga je dan Vlap laten vallen? Vorig jaar ging hij natuurlijk vaak naar links toe, dus er zijn wel wat keuzes die Oosting moet maken." 

PSV en FC Twente trappen vrijdagavond om 20.00 uur af in het Philips Stadion. 

Lees meer:
0 reacties