Mario Been ziet twee uitblinkers bij FC Twente: "Echt uitstekend"

Mario Been
Mario Been Foto: © Pro Shots

FC Twente verspeelde zondagmiddag dure punten op bezoek bij SC Heerenveen (3-3), maar Mario Been heeft toch genoten van Ricky van Wolfswinkel. Hij heeft de aanvaller van de club uit Enschede opgenomen in zijn 'Elftal van de Week' op de website van de Telegraaf. 

"Ricky van Wolfswinkel was bij FC Twente weer van enorme waarde ondanks, daar hebben we ’m weer, zijn leeftijd (36, red.). Maar het is ook gewoon razendknap als jij dit kan brengen voor een ploeg die na 35 minuten tegen een rode kaart aanliep", vertelt hij.

"Dan zie je de waarde van zijn ervaring, dat hij heel slim en enorm gedisciplineerd zijn ploeg bij elkaar weet te houden. En dan maakte hij bíjna nog de winnende met de geweldig afgemaakte 2-3 (het werd nog 3-3 in blessuretijd, red.). Daan Rots speelde overigens ook echt uitstekend", benadrukt Been.

De analyticus zag ook een voormalig FC Twente-speler uitblinken. "Oskar Zawada van RKC Waalwijk is mijn speler van de week, met twee goals. Kan hij zijn ploeg in de Eredivisie houden? Dit vind ik een héél interessante spits, waarvan ik denk dat hij zeker niet op z’n top zit in het Nederlandse voetbal. Hij is heel sterk, enorm balvast en wint veel duels, maar is daarbij voor zijn lengte ook redelijk mobiel en in staat om op momenten dat het moet snel te handelen.”

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
5/04
FC Twente
18:45
Fortuna Sittard
zo
13/04
PEC Zwolle
14:30
FC Twente
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
zo
4/05
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 25 35 63
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 FC Twente 25 19 46
5 Feyenoord 24 21 44
6 AZ 24 16 43
7 Go Ahead Eagles 25 6 41
Bekijk de hele stand