Maurice Steijn in het rood in de Veste: "Kon hem niet vinden"
Maurice Steijn was zondag niet voor niets naar de Grolsch Veste gekomen. De clubloze oefenmeester zag zoon Sem drie doelpunten maken.
De aanvallende middenvelder van FC Twente was goed voor een hattrick in de 7-2 overwinning op FC Volendam. De supporters van FC Twente was gevraagd in het rood naar de Grolsch Veste te komen, iets waar Maurice Steijn in eerste instantie geen gehoor aan had gegeven. "Ik zag hem dus in de eerste helft en toen had hij een wit blousje aan", vertelt Sem na afloop bij RTV Oost.
Maurice besloot tijdens de wedstrijd wel op te gaan in de rode massa. "Dus na de wedstrijd was ik de hele tijd naar hem op zoek, maar ik wist niet dat hij inmiddels een rood shirtje aan had getrokken. Dus ik kon hem niet vinden", vertelt de clubtopscorer van FC Twente. "Maar uiteindelijk heb ik hem gevonden. Dat was wel leuk om te zien."