"Mevrouw Van de Kerkhof, wij willen René meenemen naar Enschede"

Willy en René van de Kerkhof
Willy en René van de Kerkhof Foto: © Pro Shots

Willy en René van de Kerkhof zijn voornamelijk bekend door hun periode bij PSV, maar de tweeling brak in het betaalde voetbal door bij FC Twente. Een bekende voetbaltrainer haalde het duo in 1970 naar Enschede.

"Dat was met Kees Rijvers. Hij had het oog laten vallen op ons René", vertelt Van de Kerkhof in De Rood Wit Podcast. "Dus hij kwam bij ons thuis in Helmond en we zaten met elkaar op de bank. Rijvers zat tegenover ons en meneer Hilbrink (Cor Hilbrink, de toenmalige voorzitter van FC Twente, red.) zat er ook."

"Rijvers zei toen tegen mijn moeder: 'Mevrouw Van de Kerkhof, wij willen graag René meenemen naar Enschede. En mijn moeder, nergens geen verstand van, die reageert: 'Maar, meneer Rijvers. U weet toch dat het een tweeling is? Hahaha. Rijvers keek om naar de voorzitter en zegt: 'Voorzitter, dan nemen we Willy ook mee'. Geweldig, haha", aldus het PSV-icoon.

Zet in op FC Twente tegen Telstar!

FC Twente speelt woensdagavond de thuiswedstrijd tegen Telstar. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties