Michal Sadílek keek al verder: "Daarom ben ik nu zo teleurgesteld"

Michal Sadílek
Michal Sadílek Foto: © MTB-Photo

FC Twente kan zich volledig aan richten op de Eredivisie na het verlies bij Bodø/Glimt. Michal Sadílek treurt dat FC Twente haar Waterloo vond in Noorwegen, waar FC Twente na verlenging met 5-2 verloor. 

"Doodzonde", zegt de middenvelder in gesprek met Voetbal International. "Ik denk dat we dit seizoen in Europa hebben laten zien dat wij een goede ploeg zijn, ook in dit soort moeilijke wedstrijden. Bodø is een geweldig team. Ze zijn al jaren samen, met dezelfde trainer, dat zie je terug in hun spel. En toch vind ik dat wij hier door hadden moeten gaan. Dat we vorige week in de thuiswedstrijd meer hadden moeten scoren. Dan had dit avontuur nog veel mooier kunnen worden."

Sadílek zag kansen om ver te komen in de Europa League. "Als we deze ronde door waren gekomen, hadden we tegen Olympiakos of Rangers gemoeten", beseft hij. "Tegen Olympiakos hebben we in de groepsfase al laten zien dat we daar goed tegen kunnen spelen. En Rangers zit ook niet in de beste vorm. Er lagen kansen, daarom ben ik nu zo teleurgesteld."

"Maar ik ben ook trots op onze ploeg, op wat we hebben laten zien", vervolgt de Tsjech. "De eerste twee wedstrijden kon ik nog niet meedoen vanwege mijn blessure, daarna ben ik aangesloten bij de groep. Ik heb gezien en gevoeld hoe de Europese wedstrijden leefden in Twente, in de club, in onze groep; geweldig om mee te maken. Dat willen we volgend jaar weer en daarom moeten ons nu meteen weer focussen op de Eredivisie."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
PEC Zwolle
12:15
FC Twente
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
zo
24/08
SC Heerenveen
12:15
FC Twente
za
30/08
Excelsior
21:00
FC Twente
za
13/09
FC Twente
21:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
Bekijk de hele stand