Michel Vlap speelt mee in jubileumduel: "Het rustig aan gedaan"

Michel Vlap
Michel Vlap Foto: © BSR Agency

Michel Vlap stond afgelopen weekend op het voetbalveld, ondanks dat FC Twente niet in actie kwam. De aanvallende middenvelder kreeg van de club uit Enschede toestemming om een kwartier mee te spelen in de jubileumwedstrijd van SC Heerenveen.

Vanwege het dertigjarige bestaan van het Abe Lenstra Stadion namen oud-trainers Foppe de Haan en Gertjan Verbeek het tegen elkaar op tijdens de Helden van Heerenveen. Vlap was de jongste speler die meedoet en was trots dat hij is uitgenodigd.

"Dit is heel mooi om mee te maken", vertelt de middenvelder op de officiële website van SC Heerenveen. "Ik heb maar rustig aan gedaan", lacht de Sneker, die dus een kwartiert mocht opdraven van FC Twente. De club uit Enschede wacht zondag de beladen derby tegen Heracles Almelo.

Patrick, de broer van Michel, is vaak dj bij SC Heerenveen en het duo stond dus samen op het veld. "Samen met je broer op het veld staan tijdens de Helden van Heerenveen. Ja, ik vond het best een bijzondere avond", schrijft Patrick op X.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
PEC Zwolle
12:15
FC Twente
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
zo
24/08
SC Heerenveen
12:15
FC Twente
za
30/08
Excelsior
21:00
FC Twente
za
13/09
FC Twente
21:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
Bekijk de hele stand