Misidjan 'solliciteert' bij PSV: "Brands is daar ook weer terug"

Virgil Misidjan heeft een aflopend contract bij FC Twente, maar technisch directeur Jan Streuer wil graag met hem door. De vleugelaanvaller kan daardoor een nieuwe verbintenis tekenen in Enschede, maar ook voor een nieuw avontuur gaan.
"Ik heb het bij Twente heel goed naar mijn zin. Ook privé in Enschede, met mijn vriendin en onze drie kinderen. Ik wacht af wat Twente te bieden heeft en ga de komende periode alles op een rijtje zetten", zegt Misidjan op de website van VI. "Overleggen met mijn gezin. Kijken wat er op mijn pad komt. Als buitenspeler ben je altijd aantrekkelijk voor buitenlandse clubs, zeker met een aflopend contract. Ik ben ambitieus en hoop nog eens een mooie stap in Europa te zetten."
Misidjan speelde al vijf jaar bij Ludogorets in Bulgarije en is daar naar eigen zeggen te lang gebleven. "Na anderhalf seizoen had ik de kans om naar Nederland terug te keren", blikt hij terug. "PSV wilde me hebben. Ik was in beeld als opvolger van Memphis Depay, die na dat seizoen zou gaan vertrekken. Met technisch directeur Marcel Brands had ik een positief gesprek. Hij wilde me een half jaar huren, met optie tot koop", verklapt Misidjan.
Ludogorets wilde niet meewerken aan een verhuur en vroeg enkele miljoenen voor Misidjan. "Ik appte Brands: Alsjeblieft, ik wil echt heel graag naar PSV. Hij stuurde terug dat het niet in zijn handen lag. Dat de eigenaar geen water bij de wijn wilde doen. Ik ben ook naar hem gegaan en legde uit welke kans er voor mij lag. PSV is de club in Nederland, misschien kom ik daar wel in het Nederlands elftal. Maakte geen indruk. Wij hadden het seizoen daarvoor twee keer van PSV gewonnen in de Europa League, voor de eigenaar was het aan Ludogorets om te bepalen. Kopen of niets, dus."
Uiteindelijk ketste de transfer van Misidjan naar PSV af. "Deed pijn hoor. Heel veel pijn", aldus de 29-jarige aanvaller, die komende zomer mogelijk een herkansing krijgt. "PSV zoekt ook nog buitenspelers, toch?", grijnst hij. "Marcel Brands is daar ook weer terug. Er speelt niets, maar je weet nooit", aldus Misidjan, die weet dat de club uit Eindhoven de vleugelaanvallers Cody Gakpo en Noni Madueke zag vertrekken.


Nederland wint voor 100 (!) keer je inzet!
Het Nederlands elftal verloor vrijdag kansloos van Frankrijk, maar maandag moet het tegen Gibraltar een makkie worden. Weet Oranje van de voetbaldwerg te winnen in Rotterdam? Als nieuwe speler bij BetCity krijg je maar liefst bij een zege van Nederland! Schrijf je hier in claim de Odds Boost!
Sem Steijn: "Hier moet je aanhaken bij de top van Nederland"
Alfons Sampsted boekt zeer ruime overwinning met IJsland
Vraagtekens bij nieuwe deal met ESPN: "Gaan alleen België voorbij"
Samenvatting: Salah-Eddine pakt winst bij debuut Jong Oranje
Ron Jans prikkelde Misidjan: "Dat viel niet zo lekker bij mij"
Oud-FC Twente-speler installeert koelkasten: "Zulk dankbaar werk"
Theunisse was te licht voor FC Twente: "Had me niet ontwikkeld"
Steijn over zijn vader: "Daar kan ik hem nog lang mee pakken"
Misidjan blikt terug op incident met Bijlow: "Dat irriteerde me"
Top vier haalbaar voor FC Twente? "Blijft een stip op de horizon"
Veel vertrouwen in Arnold Bruggink: "Dat vind ik het mooiste"
Schimmelpenninck: "Merkte aan alles dat iedereen zó opgefokt was"
Koeman dacht aan voormalig FC Twente-speler: "Serieuze optie"
Yegoian laat zich zien: "Dat vind ik wel echt een mooi verhaal"
KNVB wil FC Twente horen over 'frontale aanval' AZ: "27 juni"
FC Twente test Futkeu: "Van Wolfswinkel is automatisch verlengd"
Salah-Eddine: "Ik moet met Ajax overleggen wat zij willen"
René Wagelaar: "Ik denk dat Twente nog zeker vierde kan worden"
Tijmen van Wissing: "Met Ugalde in de spits had je hoger gestaan"
Salah-Eddine start in de basis tijdens oefenduel van Jong Oranje
"Bosz neemt vaak Krüzen mee, maar hij zal niet naar FC Twente gaan"
Schimmelpennick bezocht 'awaydays' FC Twente: "Het is identiteit"
"Phillipe Rommens naar FC Twente zou een hele mooie optie zijn"
Cuco Martina tegenover Messi: "Dan pak ik gelijk mijn momentje"
FC Twente krijgt advies: "Cerny verkopen, hij is veel geld waard"
Kemkens kritisch: "Dat hebben ze bij FC Twente onvoldoende gehad"
'Pleguezuelo en Misidjan weg bij FC Twente': "Richting Amerika"
Nijland: "Ik voelde natuurlijk wel dat Ron Jans iets dwars zat"
Ultee heeft moeite met trainerschap: "Je hebt geen leven meer"
Jan Streuer: "Dit betekent niet dat ze automatisch vertrekken"

Sem Steijn: "Hier moet je aanhaken bij de top van Nederland"

Samenvatting: Salah-Eddine pakt winst bij debuut Jong Oranje

Ron Jans prikkelde Misidjan: "Dat viel niet zo lekker bij mij"

Steijn over zijn vader: "Daar kan ik hem nog lang mee pakken"

Misidjan blikt terug op incident met Bijlow: "Dat irriteerde me"

Veel vertrouwen in Arnold Bruggink: "Dat vind ik het mooiste"
