NEC mist 3 spelers tegen FC Twente: "Wij zijn niet de favoriet"

Rogier Meijer in de Grolsch Veste
Rogier Meijer in de Grolsch Veste Foto: © Pro Shots

NEC gaat donderdagavond in de halve finale van de play-offs op bezoek bij FC Twente, maar trainer Rogier Meijer kampt - net als zijn collega Joseph Oosting - met de nodige personele problemen. De oefenmeester kan namelijk geen beroep doen op Koki Ogawa, Dirk Proper en Bram Nuytinck.

Hij beseft dan ook dat de club uit Nijmegen de underdog is. "Wij zijn niet de favoriet. Dat zijn FC Twente en AZ", vertelt hij op de website van de Telegraaf. "Op die manier zullen we het ook benaderen, maar het gevoel dat wij hebben uit die laatste wedstrijden neem je mee richting de wedstrijd tegen FC Twente."

"Bij hen zal er iets meer druk op zitten van het moeten en we hebben al eerder kunnen laten zien dat we lastig kunnen zijn als we spelen tegen ploegen, die thuis spelen en moeten winnen", vervolgt Meijer, die weet dat de Tukkers slechts twee wedstrijden heeft gewonnen in de laatste negen duels. "Ik vond dat ze tegen Sparta (0-2 overwinning, red.) en AZ (2-3 nederlaag, red.) wel weer redelijk de kenmerken van het oude FC Twente hadden", blikt hij terug. 

"De wedstrijd tegen Ajax was wel anders, want toen hadden ze een aantal wissels. Zo’n laatste wedstrijd is altijd anders. Ik vind wel dat ze aan de beterende hand zijn en ze hebben veel kwaliteit op het veld staan, dus daar hebben we ons op voorbereid", aldus Meijer, die uitkijkt naar het duel in de Grolsch Veste. "Het is het toetje van het seizoen, waaraan nog vier ploegen meedoen. Daar zitten wij bij en dat is mooi. Dit is voor ons het doel geweest dit seizoen."

Vermoedelijke opstelling NEC: Roefs; Pereira, Sandler, Marquez, Verdonk; Sano, Ouaissa, van Crooij; Hansen, Linssen en Ouwejan.

Lees meer:
0 reacties